4. října 2018

Petr Fiala: 100 dnů vlády – zmatená zahraniční politika a neřešení podstatných problémů

Petr Fiala: 100 dnů vlády – zmatená zahraniční politika a neřešení podstatných problémů

www.ods.cz: Polokomunistická vláda ANO, ČSSD a KSČM je u moci 100 dní, ale fakticky už zemi vládne skoro rok. ANO ovládá za podpory KSČM, ČSSD a SPD ministerstva a má většinu v Poslanecké sněmovně již od loňských voleb.

 
Není ale vlastně příliš co hodnotit, natož pochválit. Vláda za celou dobu nepřišla s žádným konkrétním plánem na řešení aktuálních problémů ČR, její zahraniční politika je zmatená. Jsme pouze svědky mediální one man show Andreje Babiše, který slibuje všechno všem, ale konkrétní řešení a plány vláda nepřináší. Pevně věřím, že tento „nevýkon“ vládní koalice náležitě ocení i voliči v nadcházejících komunálních a senátních volbách. Jsme schopný národ, který si zaslouží více než pouhé sliby a fráze. Proto by pro Českou republiku bylo neštěstím, kdyby tato polokomunistická koalice populistů a politických extrémů ovládla i naše obce a Senát.
 
Slíbil jsem, že ODS udělá vše pro to, aby se Česká republika znovu dostala do první desítky nejúspěšnějších zemí světa. Volba našich senátních a komunálních kandidátů je prvním krokem, jak se k tomuto cíli přiblížit.